Co kupić dziecku na urodziny? – Bazarek – narodziny…

   Porady dla rodziców

    BabyCarejako portal przyjazny rodzicom stara się ułatwiać życie im i ich dzieciom . I właśnie z tego prostego powodu będzie w skrócie opisywać/informować o nowościach rynkowych, pomocnych wynalazkach, śmiesznych gadżetach, nieprzydatnych przedmiotach, dziwnych pomysłach. A tego wszystkiego tak wiele, jak na bazarze…  Tak więc powstał BAZAREK – narodziny!

 

Dziś pierwsze typy na tak lub nie (a Wy i tak sami zdecydujcie, co Wam odpowiada – BabyCare nie narzuca, BabyCare sugeruje, podpowiada, podaje jak na dłoni, często testuje):
1. Chodzik – spacerówka Luvion Walky – przydatny przy nauce chodzenia. Posiada regulowany uchwyt dla dziecka i rodzica, szelki bezpieczeństwa, łatwo się go składa przez co nie sprawia problemów przy przewożeniu. Pomysł specjalistów z Holandii. Alternatywa dla wszelkich pchaczy, chodzików, itp. BabyCare kupiłaby ten chodzik, gdyby wiedziała o nim wcześniej.
2. Kask do raczkowania i nauki chodzenia – ma zredukować liczbę urazów podczas stawiania pierwszych kroków. Czy wyobrażacie sobie dziecko prawie cały dzień chodzące w kasku na głowie? Czy rzeczywiście tak często dzieci uderzają się, że od razu potrzebny im kask? BabyCare sceptycznie podchodzi do tego typu wynalazków jak również do podobnych, a szczegółowo: do szelek i smyczy dla dzieci.
3. Hamaczek dla noworodka do zamontowania w łóżeczku – czemu nie? Kołysanie, pozycja fasolki pamiętana jeszcze z pobytu w brzuchu mamy – dobry prezent dla świeżo upieczonych rodziców. BabyCare poleca!
4. Deska toaletowa dla dzieci Family Seat – połączenie standardowej deski toaletowej dla dorosłych z deską dla dzieci. Wszystko zaopatrzone w zawiasy, magnesy, podkładki w celu prostego i bezpiecznego korzystania. Pomysł ciekawy, praktyczny – BabyCare poleca!

Categories
Tags