Jak zmieni się Twoje życie po porodzie

Ciąża to przepiękny okres w życiu kobiety. Niestety codzienne, poranne mdłości mogą wiele zepsuć i sprawić, że jesteśmy złe, rozdrażnione. Co więcej… po prostu przeszkadzają one w normalnym funkcjonowaniu.

Czy są więc metody, by je złagodzić lub wyeliminować? Każda kobieta inaczej przeżywa ciążę, ale można spróbować. Przede wszystkim unikaj wszystkich produktów, które wywołują u Ciebie odruch wymiotny. Po prostu wyrzuć wszystko, poproś by dzieci i mąż nie przynosili tego typu jedzenia do domu. Rano nie wstawaj szybko. Budzik nastaw sobie na kilka minut wcześniej niż zawsze.

Zanim się podniesiesz, poleż spokojnie, podłuż więcej poduszek pod głowę, oddychaj spokojnie.

 

Po wstaniu zjedz śniadanie nie zapominając o warzywach. Wybieraj wszystko to co lubisz, na co masz ochotę i smak. Jadaj w małych ilościach i często.

Wieczorem najczęściej kobiety nie narzekają na mdłości jednak nie jest to powodem, by i kolacja nie była traktowana specjalnie. Nie jedz na kolację dużych porcji i pamiętaj by nie kłaść się spać najedzoną. Niestety, w pozycji leżącej pokarmy łatwo się cofają. Pamiętaj, że już wnet nudności przejdą.

Categories
POŁÓG  
Tags

Warto również zobaczyć

Wykonanie: Altweb.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron www
podpis elektroniczny płatnik wieluń zestaw do podpisu elektronicznego standard okres ważności rok netto zł brutto
osuszanie w radom najnowsze ogłoszenia na budynków i mieszkań wynajem osuszaczy usługi budowa remont lip