Jakie pieluchy dla niemowlaka

pieluchaKażdy rodzic w końcu stanie przed problemem wyboru pieluch dla swojego dzidziusia.
Jeśli mamy nieograniczone środki finansowe sprawa jest stosunkowo łatwa. Po prostu bierzemy najdroższe. Często, choć nie zawsze, wybór z tego klucza doprowadza nas do produktu najwyższej jakości. W tej kategorii na pewno wcześniej czy później dojdziemy do Pamperów i z naszych doświadczeń wynika, że faktycznie są to jedne z najlepszych pieluch. Oczywiście, zawsze może się okazać, że dziecko będzie źle reagowało akurat na dany typ pieluch(wysypka itp) – wtedy zmiana bezwzględnie. Z tego właśnie powodu nie należy krótko po urodzeniu dziecka kupować kontenera pieluch danego typu. Najlepiej kupić małą paczkę i dopiero jak stwierdzimy, że wszystko jest w porządku można zrobić zapas.

Pieluchy to stały i znaczący wydatek więc jeśli ktoś dojdzie do wniosku, że chciałby zmienić pieluchy na coś o dobrym współczynniku jakości do ceny szczerze polecam pieluchy DADA. Produkt jest dostępny w sieci sklepów Biedronka. Jakościowo z pewnością odstają od markowych towarów firm z tradycjami, ale są o połowę tańsze a jakość jest na poziomie, który określiłbym jako dobry.

Rada: My stosowaliśmy w ciągu dnia pieluchy DADA a na noc zakładaliśmy najlepsze i najdroższe zarazem Pampersy Sensitive. W ciągu dnia pieluchy zmieniamy często, natomiast w nocy najlepiej, żeby pielucha dotrwała do rana. Jeśli jest dobra, nawet gdy dziecko zrobi swoje, pielucha nie będzie powodowała dyskomfortu.Jeśli pielucha jest słaba i nie trzyma wilgoci z dala od skóry, dziecko z pewnością się zbudzi i nie wiadomo czy szybko zechce znowu zasnąć.

Categories
POŁÓG  
Tags