Mleko AR na ulewanie

140144802203282400Każda mama wie, że karmienie piersią to najlepsze, co możemy dać naszemu dziecku w pierwszych miesiącach jego życia. Jednak czasami, z różnych powodów, staje się to niemożliwe. Wtedy najlepiej sięgnąć po mleko modyfikowane. Jest to gotowa mieszanka, swoim składem bardzo zbliżona do matczynego pokarmu, zawierająca niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka witaminy, minerały i białka. Możemy podać ją niemowlęciu już w pierwszych dniach życia. Ponadto na sklepowych półkach znajdziemy także produkty przeznaczone dla dzieci z problemami takimi jak, np. ulewanie.

Zamiast mleka mamy

Wybór odpowiedniego mleka modyfikowanego niejednokrotnie stanowi problem dla świeżo upieczonych rodziców. Chcą przecież dać dziecku to, co najlepsze. Dlatego warto sięgnąć po sprawdzone i darzone zaufaniem konsumentów produkty. Marka Nestle NAN oferuje nam szeroki wybór gotowych mieszanek przeznaczonych zarówno dla niemowląt, jak i starszych dzieci. Wśród produktów Nestle znajdziemy także produkty dedykowane wcześniakom, dzieciom z alergiami, kolkami oraz problemami z ulewaniem.

Na pomoc małym brzuszkom

Problemy trawienne pociechy zwykle spędzają sen z powiek zaniepokojonym rodzicom. Ulewanie pokarmu od czasu do czasu może zdarzyć się każdemu maluszkowi. Jednak gdy zaczyna stawać się kłopotliwe, warto zastanowić się nad zmianą mleka modyfikowanego. Za problemy z ulewaniem odpowiada niedojrzały układ pokarmowy dziecka, który nie pozwala na prawidłowe przyjęcie posiłku. Ulewanie jest stresujące nie tylko dla rodziców, ale także dla niemowlęcia, które się nie najada, staje się rozdrażnione, a nawet może zacząć tracić na wadze. Aby pomóc małemu brzuszkowi najlepiej zmienić dotychczas podawaną mieszankę na mleko AR. Zawiera ono składniki takie jak np. skrobia ziemniaczana, dzięki którym jest bardziej lepkie i gęstnieje w żołądku, co zapobiega ulewaniom. Ponadto mleko NAN Expert AR, marki Nestle, jest także hipoalergiczne i bezglutenowe, dzięki czemu nie podrażnia małego i delikatnego żołądka. Zawiera również niezbędne do rozwoju witaminy i minerały, zhydrolizowane białko oraz żywe kultury bakterii. Mleko AR zapewnia naszemu maleństwu zdrowy i wartościowy posiłek oraz brak problemów z brzuszkiem.

Categories
POŁÓG  
Tags

Warto również zobaczyć

Wykonanie: Altweb.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron www
telefon dane adresowe do pobrania za darmo oraz raport firmy dariusz budyta
C - stoły rekreacyjne o wysokiej jakości, D - stoły rekreacyjne zobacz

cornilleau.com.pl