Przenośne krzesełko idealne w podróży i nie tylko

przenosne-krzeselkoKażde dłuższe wyjście z domu z małym dzieckiem rodzi wiele problemów. Wakacje nad morzem, weekendowy wyjazd w góry, obiad w restauracji, a nawet wizyta niedzielna u cioci. Wszystko bardzo chętnie, tylko jak poradzić sobie z maluchem, który nie potrafi samodzielnie siedzieć bezpiecznie? Zawsze i wszędzie trzymać malucha na kolanach? Nie, jest na to prosty sposób, by maluszek mógł bezpiecznie i wygodnie usiąść na każdym krześle.

 

Podróż nie taka straszna

 

Kiedy to my byliśmy maluszkami, wyjazdy z dziećmi naprawdę były wyzwaniem, autobus, pieluchy tetrowe, mleko do gotowania… Aż trudno to sobie dzisiaj wyobrazić, nawet siedząc w domu.

 

Dziś wszystko jest prostsze, a coraz nowsze rozwiązania sprawiają, że wyjazdy z dziećmi mogą być sympatyczne i bezstresowe. Zarówno restauracje, jak i rodziny bez malutkich dzieci, nie są przygotowane na przyjęcie w swych czterech progach maluszków, dlatego takie wyjścia są dośc trudne, niemowlak w najlepszym razie przechodzi z kolan na kolana, w gorszym przypadku, siedzi cały czas na rękach mamy, która niewiela ma przyjemności z takiego wyjazdu. Znasz to?

 

Dla mam, które chciałyby mieć choć na chwilę wolne ręce i zjeść spokojnie pyszny posiłek poza domem, stworzono wygodne i funkcjonalne przenośne krzesełko Tuli, dostępne np. w sklepie www.babymama.pl

 

Krzesełko to, a właściwie zapięcie dla dziecka, można przymocować niemal do każdego krzesła, nawet fotela. Przypięty pasami bobas pozostaje bezpieczny i samodzielny, a mama ma czas na celebrację wspólnego posiłku.

 

Zalety przenośnego krzesełka

 

Przenośne krzesełko TULI zajmuje niewiele miejsca i malutko waży, mieści się w damskiej torebce, dlatego możesz je zabrać ze sobą wszędzie, nawet w podróż samolotem. Dzięki niemu będziesz miała zawsze pod ręką wygodne, bezpieczne i czyste siedzisko dla swojego dziecka.

 

Krzesełko wykorzystasz przez długi czas, mogą używać go dzieci od 6. do 24. miesiąca życia, gdyż dzięki bocznym, regulowanym klamerkom siedzisko dopasowuje się do wzrostu i wagi malucha. Jest to produkt polski, spełniający wymagania bezpieczeństwa, wykonany z wytrzymałej, przepuszczającej powietrze i łatwej do czyszczenia tkaniny. Sprawdza się nie tylko w podróży, ale też w domu, np. by przy posiłku utrzymać maluszka w jednym miejscu, bezcenne 🙂 Cena krzesełka to 119 zł.

Categories
Dziecko  
Tags

Warto również zobaczyć

Wykonanie: Altweb.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron www
    wakacje
  • Oferty na tanie wakacje last minute wycieczki objazdowe first minute city break Znajdź i zarezerwuj!