Seks w ciąży

Seks z odpowiednim partnerem to zawsze nadzwyczajne przeżycie. Będąc w ciąży, z powodu wielu zmian jakie zachodzą w organizmie, ogromnego natężenia hormonów, niekoniecznie będziesz odczuwała ochotę na seks, zwłaszcza w pierwszych miesiącach, ale nie jest to oczywiście regułą.

Zawsze jednak nadchodzi czas, kiedy kobieta w ciąży potrzebuje ogromnej bliskości i seksu. Są to jedne z najwspanialszych momentów w jej życiu. Wiele kobiet zastanawia się wtedy, czy mogą pozwolić sobie na taką przyjemność. Odpowiedź jest prosta: Oczywiście że tak!

Warto pamiętać, że dziecko w łonie matki, odczuwa bardzo podobnie jak ona. Jeśli jesteś smutna, zatroskana czy zdenerwowana – ono tez to czuje.

Tak samo jest z dobrymi uczuciami, dziecko jest szczęśliwe kiedy jego mama jest zadowolona, dlatego w czasie ciąży powinnaś robić wszystko cos sprawia Ci radość. Pamiętaj jednak, że w ostatnich tygodniach ciąży możesz odczuć jednak spadek ochoty na miłość. Jest to spowodowane zmęczeniem, wyczerpaniem, złym wysypianiem się. Nie powinnaś się jednak tym przejmować – to zupełnie naturalne.

Categories
Tags

Warto również zobaczyć

Wykonanie: Altweb.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron www
    biuro księgowe wawer
  • praca biura rachunkowe wawer mazowieckie aktualne oferty pracy na jeden klik wszystkie
  • kazimierscy.pl