Zamiast mleka matki

Mleko modyfikowane  jest to mleko podawane dzieciom od 0-6 miesięcy oraz w późniejszych okresach życia. Ten pierwszy przedział jest to mleko modyfikowane początkowe. Podawane noworodkom, które nie mogą być karmione piersią.

Mleko modyfikowane   jest to mleko bezpieczne, bezglutenowe, nie wymagające gotowania.
Zawiera szereg składników niezbędnych do prawidłowego rozwoju i żywienia dzieci. Do tych składników należą między innymi: wapń, żelazo, jod, witaminy, OPTI PRO HA, BIFIDUS, LC PUFA. Wszystkie te składniki są za coś odpowiedzialne.
 

Mleko modyfikowane  wzbogacone jest w 13 witamin niezbędnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Wapń odpowiedzialny jest za budowę kości i zębów. Żelazo odpowiedzialne jest za budowę komórek krwi. Jod wspiera układ psychiczny oraz fizyczny dziecka. OPTI PRO HA jest to białko, łatwo przyswajalne i lekkostrawne.

BIFIDUS chroni organizm dziecka przed mikroorganizmami za pomocą kultur probiotycznych. LC PUFA wspiera rozwój mózgu i wzroku oraz wpływa na układ odpornościowy dziecka. Mleko modyfikowane nestle jest bezpieczne i smaczne. Polecane przez pediatrów i chętnie kupowane przez mamy.

Categories
Dziecko  
Tags

Warto również zobaczyć

Wykonanie: Altweb.pl - tworzenie i pozycjonowanie stron www
tłumaczenia w kontekście hasła quot na powodzenie z polskiego angielski od reverso context ułatwi to składanie dobrej jakości wniosków i zwiększy